استان‌ها > البرزدسته‌بندی نشده

آبادانی ایران در کنار هم، مسیر رییس جمهور منتخب استبه گزارش خبرنگار ایرنا « سالار قاسمی» شامگاه شنبه در اجتماع هواداران « مسعود پزشکیان » در ستاد مرکزی این منتخب مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کرج افزود: آنانی هم که به پزشکیان رای ندادند در کنار ما هستند چراکه باید برای سازندگی ایران اسلامی تلاش کنیم.

وی گفت: مردم ستون خیمه هر جامعه هستند که حاکمیت و حکومت بر پشتوانه آنان استوار است و اقشار مختلف مردان و زنان سرزمین ایران اسلامی در انتخابات اخیر حماسه آفریدند.

وی یادآور شد: استان البرز که رنگین کمانی از اقوام مختلف است در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با آرای حدود ۵۰۰ هزار نفر برای مسعود پزشکیان خوش درخشید.

رییس ستاد پزشکیان در استان البرز با بیان اینکه مردم به ما درس سیاست داده اند اضافه کرد: حسین(ع) یعنی حریت و شجاعت، که پزشکیان دانش آموخته مکتب او است و ما نیز باید با شجاعت، صراحت، عدالت و انصاف در این مسیر حرکت کنیم.

قاسمی اضافه کرد: رقابت از امروز تمام شده و بنا به گفته منتخب مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، حرمت رقیب را رعایت می کنیم و از تمام ظرفیت ها، شایستگی ها، جریان ها و کارآمدی ها برای پیشرفت کشور بهره می بریم.

مراسم شکرانه پیروزی « مسعود پزشکیان» در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کرج به احترام آغاز ماه محرم با نصب پرچم یاحسین (ع) و آهنگ های حماسی همراه بود.منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا