دسته‌بندی نشده

آزمون استخدامی افراد دارای معلولیت برای اولین بار در کشور برگزار می شود


 به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، وجیهه محمدی فلاح  با تاکید بر محدودیت زمان ثبت‌نام که تا 9 اسفندماه سال است، اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده از طریق این آزمون 4326 نفر از افراد دارای معلولیت تحت پوشش در سراسر کشور در 45 دستگاه‌های اجرایی جذب خواهند شد.

وی افزود: مددجویان تحت پوشش که دارای کارت معلولیت از بهزیستی هستند، می‌توانند جهت تصدی 90 شغل احراز شده در دستگاه‌های اجرایی با یکدیگر رقابت کنند.

مدیرکل بهزیستی استان البرز، گفت: این آزمون استخدامی خاص افراد دارای معلولیت در 21 اردیبهشت‌ماه سال 1403 برگزار و نتایج  آن نیز در 30 خردادماه همان سال اعلام می‌شود.

محمدی فلاح بیان کرد: متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir مراجعه کرده و دفترچه مربوطه را دریافت کنند.

وی ادامه داد: سهمیه استخدامی استان البرز در آزمون استخدامی افراد دارای معلولیت برای 88 نفر در پنج شهرستان کرج، فردیس، ساوجبلاغ، نظرآباد، چهارباغ است.

مدیرکل بهزیستی استان البرز ادارات بهزیستی، آموزش و پرورش، فنی و حرفه‌ای، جهاد کشاورزی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، امور مالیاتی، تحقیقات و ترویج کشاورزی، تعزیرات حکومتی و دامپزشکی را از اداراتی برشمرد که استخدام دارد.

انتهای پیام/منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا