دسته‌بندی نشده

آغاز به کار ستاد حکمرانی مردم در البرز با محوریت شعار سال

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، میلاد بوئینی دستیار استاندار البرز در امر مردمی‌سازی دولت در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در سال‌هایی که گذشت قدرت و تاثیر مردم در عرصه‌های اجتماعی و کنترل بحران‌ها به خوبی درک شد و این اطمینان به توانمندی گروه‌های مردمی بین مسئولین حاصل شد.

وی افزود: امسال نیز با توجه به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری، تمامی ارکان زیر مجموعه دولت مردمی در استان البرز اعم از ادارات کل، سازمان‌ها و ادارات باید به مردم میدان دهند و شرایط حضور فعال آنان در عرصه اقتصاد در تمام شئون  تصمیم‌گیری،  اجرا و  نظارت را فراهم سازند.

بویینی گفت: مسئله اقتصاد، مسئله مهمی است که کشور را در سالیان گذشته درگیر کرده است، از آنجایی‌ که مسئله اقتصاد ارتباط تنگاتنگی با معیشت مردم دارد، به تعبیر رهبر معظم انقلاب اگر مشکلات اقتصادی رفع شود، از بسیاری مشکلات نیز گره‌گشایی خواهد شد .

وی افزود: مقام معظم رهبری در فرمایشات خود در ابتدای سال 1402  فرمودند که مهمترین مشکل ما دولتی بودن اقتصاد است و دغدغه ایشان مردمی کردن اقتصاد است که مطمئنا این موضوع دغدغه دولت سیزدهم نیز است به مراتب نیز مسئولین امر در استان البرز در طول سال جاری به دنبال تحقق آن خواهند بود.

دستیار استاندار البرز در امر مردمی‌سازی دولت گفت؛ مجموعه دولت باید از تصدی‌گری اقتصاد فاصله گرفته و نقش تسهیل‌گری پیدا کند.

وی ادامه داد: دولت باید بستری امن و قابل اعتماد و پایدار جهت ارزش آفرینی و کارآفرینی توسط اصناف مختلف بوجود آورده و آرامش روان را برای فعالین اقتصادی و ظرفیت های مردمی به ارمغان آورد .

بوئینی در پایان افزود؛ با وجود مسئولین دغدغه مند در استان البرز به ویژه استاندار که ایمان و اعتقاد واقعی به نقش آفرینی مردم در حل مسائل در عرصه‌های مختلف را دارند و حضور فعالانه دستیاران فرمانداران در امر مردمی سازی دولت و ادارات کل به عنوان اعضای اصلی ستاد حکمرانی مردم با همکاری گروه‌های مردمی و تخصصی در جای جای استان امید داریم این مسیر با سرعت مطلوب و دقت بیشتری پیموده شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا