دسته‌بندی نشده

آغاز طرح پایش ترافیکی نوروزی پلیس در استان البرز


به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، پلیس و سایر دستگاه های امدادی و خدماتی استان البرز با هدف پیشگیری از حوادث در جاده های پرترافیک استان، روز دوشنبه طرح پایش و نظارت نوروزی را با استفاده از امکانات و تجهیزات هوشمند و خودرویی در قالب تمرین آمادگی آغاز کردند.

  سردار “حمید هداوند” فرمانده انتظامی البرز در این رزمایش گفت:90 تیم  ثابت و گشت سیار، نامحسوس و پیاده پلیس راه و امدادگران هلال احمر، اورژانس و راهداران استان البرز پس از اجرای تمرین آمادگی، راهی محورهای ارتباطی این استان می شوند.

وی اظهار کرد: پلیس راه استان البرز در ایام نوروز با آماده باش کامل و به کارگیری گشت های محسوس و نامحسوس به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مسافران است.

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به اینکه 18 درصد ترافیک کشور مربوط به استان البرز است، گفت: طول یک هزارو 500کیلومتری محورهای مواصلاتی به استان البرز، ماموریت ایجاد نظم ترافیکی در این استان را بسیار مهم کرده است.

این مقام انتظامی گفت: هدف اصلی همه ما کاهش تلفات رانندگی است تا در این ایام است که به مسافران آسیب وارد نشود.

وی به آمار 11 ماهه تصادفات در استان البرز اشاره  و بیان کرد: طی این مدت  48نفر کاهش فوتی، 35 نفر کاهش تصادفات جرحی و 2هزارو 405 فقره کاهش تصادفات خسارتی ثبت شده است.

ارشدترین مقام انتظامی استان البرز گفت : طی یک سال گذشته شاهد 12 میلیون و 600 تردد در استان البرز بودیم که  با همکاری سایر دستگاه های امدادی شاهد کاهش تصادفات در استان البرز بوده ایم.

سردار هداوند با تاکید بر همکاری همه دستگاه ها با پلیس برای خدمت رسانی بهتر به مسافران، خاطرنشان کرد : امیدواریم با همکاری و همراهی هم دستگاه ها در عرصه خدمت رسانی این عید باستانی را با سلامتی و صحت پشت سر بگذاریم.
 منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا