استان ها > البرزدسته‌بندی نشده

آمادگی پلیس البرز برای تأمین نظم و امنیت انتخابات ریاست جمهوریایسنا/البرز فرمانده انتظامی البرز با اشاره به آماده باش نیروهای انتظامی ‏البرز برای تامین امنیت دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، گفت: تمهیدات لازم در بخش‌های انتظامی و ‏ترافیکی برای برگزاری انتخاباتی آرام و پرشور در این استان پیش بینی شده است‎.‎

به گزارش ایسنا، سردار حمید هداوند روز پنجشنبه ۱۴ تیرماه اظهار کرد: پلیس البرز در کنار سایر دستگاه‌های متولی شرایط لازم را برای برگزاری انتخاباتی پرشور و آرام فراهم کرده است.

وی افزود: حضور پرشور مردم فهیم استان البرز در پای صندوق رای از یک طرف مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و بدخواهان نظام اسلامی ایران و از طرف دیگر باعث خرسندی دوستداران جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

سردار هداوند افزود : مردم با حضور در دور دوم انتخابات روز جمعه ۱۵ تیرماه و با انتخاب نامزد اصلح، موجبات عظمت و شوکت نظام اسلامی شده و تبلیغات دشمنان جمهوری اسلامی را همچون گذشته، خنثی کنند.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد:  پلیس استان البرز با آمادگی کامل و مشارکت و همکاری مردم امنیت انتخابات را تأمین می کند و از  عموم مردم بیدار و همیشه در صحنه به ویژه  جوانان  خواستاریم تا با حضور گرم و فعال خویش در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند.

انتهای پیاممنبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا