دسته‌بندی نشده

احتمال ریزش سنگ در جاده چالوس


سرهنگ پیمان کرمی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کرج گفت: احتمال ریزش سنگ در محورهای کوهستانی با توجه به بارشهای اخیر پیش بینی می شود.

وی افزود: با توجه به کضعیت هوا و اعلام هواشناسی مسافران در حاشیه جاده‌های کوهستانی به ویژه محور کرج – چالوس توقف نکنند. با توجه به پیش‌بینی بارش‌های رگباری طی امروز و فردا در البرز رانندگان ضمن خودداری از سفرهای غیرضروری، قبل از سفر از وضعیت راه‌ها به ویژه جاده کرج – چالوس مطلع شوند.

پلیس راه البرز عنوان کرد: نیروهای پلیس با آمادگی کامل برای ارائه هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در تمام راه‌های این استان مستقر شده و به همراه داشتن تجهیزات، لباس گرم و غذای کافی از جمله توصیه‌هاست. رانندگان همچنین رعایت فاصله طولی وسیله نقلیه، عدم تغییر مسیر ناگهانی و روشن کردن چراغ مه شکن در مواقع مه‌آلود هوا در  نظر داشته باشند.

کرمی با بیان اینکه جمعه  ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه  از ساعت 15 از  آزادراه تهران ـ شمال اعمال محدودیت تردد برای خودروهای به مقصد چالوس انجام می‌شود، گفت: از ساعت 4 ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) انسداد بصورت کامل اعمال می شود.

انتهای پیام/منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا