استان‌ها > البرزدسته‌بندی نشده

استاندار البرز تکمیل واحدهای مسکونی متقاضیان زیرپوشش نهادهای حمایتی را مورد تاکید قرار داد


به گزارش خبرنگار ایرنا، “مجتبی عبداللهی ” پنجشنبه شب در نشست شورای مسکن استان البرز، افزود: باید اراضی با کاربری مسکونی در شهرهای استان شناسایی و نسبت به ایجاد بسترهای ساخت و ساز آنها توسط مالکان، اقدام شود.

وی ادامه داد: نوسازی بافت‌های فرسوده تاثیر بسزایی در روند تحقق تعهدات نهضت ملی مسکن در استان دارد که از این طریق علاوه بر ساماندهی این مناطق، امنیت و استحکام بنا برای ساکنان نیز افزایش می‌یابد چراکه در این بافت‌ها بسیاری از زیرساخت ها فراهم است.

عبداللهی گفت: باید گزارش دقیقی از بافت‌های فرسوده استان البرز احصا شود و شهرداری ها برای جلب مشارکت مردم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی کنند.

وی افزود: در اجرای نهضت ملی مسکن باید زیرساخت ها، سرانه ها و جلوه های بصری شهر را به درستی رعایت کنیم.

استاندار البرز تکمیل واحدهای مسکونی متقاضیان زیرپوشش نهادهای حمایتی را مورد تاکید قرار داد

استاندار البرز از شهرداری شهرجدید مهستان نیز خواست تا در خصوص ارتقاء سیستم حمل و نقل عمومی، نظافت و فضای سبز این شهر اقدامات ویژه ای را در دستور کار قرار دهد.

البرز اولین استان کشور است که با سرعت ساخت واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن را آغاز کرده است.

تاکنون ۱۰ هزار واحد مسکونی مهر باقیمانده از دولت های نهم ، دهم ، یازدهم و دوازدهم توسط دولت سیزدهم در البرز تکمیل و به مردم واگذار شده است.

همچنین ساخت ۹۸ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن برای استان البرز هدفگذاری شده که بخشی از این واحدها در حال ساخت است.منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا