دسته‌بندی نشده

استاندار البرز: یک میلیون و 900 هزار نفر در استان البرز حائز شرایط رای هستند

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج  مجتبی عبداللهی در شورای اداری استان که روز پنجشنبه 28 دی ماه 1402 در سالن شهدای دولت استانداری با حضور نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی و دادستان کرج برگزار شد، ضمن تبریک ایام پیش رو با بیان اینکه در عمل به قانون و کسب رضایتمندی مردم متحد و منسجم هستیم، افزود: وحدت و همدلی حاکم در استان بین مسئولان قوا بسیار خوب است و در این فضای مساعد درصدد حل مشکلات، موانع و خدمت به مردم هستیم.

وی ادامه داد: عمر مسئولیت ها کوتاه است و در چشم بهم زدنی پایان خواهد یافت و آنچه باقی می ماند نام نیک است و امید که اگر مسئولیتی هم نداشتیم همچنان مورد اعتماد و احترام مردم باشیم.

عبداللهی با اشاره به سفر دوم رئیس جمهور، استقبال پرشور و دستاوردهای ویژه ای که حاصل شد، از اهتمام مجموعه استان قدردانی کرد.

وی گفت: تمامی دستگاه ها و ادارات استان با توجه به تاکیدات و بیانات مقام معظم رهبری، مکلف و موظف هستند که بسترهای حضور پرشور مردم را فراهم کنند.

استاندار البرز افزود: حضور مردم در انتخابات ضمن اینکه تکلیف است حق آنها نیز محسوب می‌شود بنابراین مردم باید از حقوق و تکالیف خود آگاه شوند.

وی با بیان اینکه امنیت، رقابت، مشارکت و سلامت در انتخابات باید در استان البرز با جدیت دنبال شود، گفت: یک میلیون و 900 هزار نفر در استان حائز شرایط رای هستند و باید تلاش کنیم که تمامی این افراد پای صندوق های رای حاضر شوند.

عبداللهی افزود: تمامی مدیران باید بیش از مسئولیت های تعریف شده و متعصبانه دین خود را به نظام و کشور ادا کنند و در راستای افزایش مشارکت در انتخابات تلاش کنند.

استاندار البرز گفت: امیدآفرینی و تبیین گری مهمترین هدف و مسئولیت مدیران در این مقطع حساس است چراکه اگر مردم بخوبی از شرایط آگاه شوند و ما مسئولیت تبیین گری خود را بدرستی انجام دهیم، هر فرد مشوق و مروج سایر افراد جامعه خواهد بود.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود افزود: از بانک های خصوصی استان این انتظار وجود دارد که به پاس سپرده گذاری های مردم، تسهیلات حمایتی و تکلیفی را افزایش دهند و منابع حاصل از استان را به مردم استان اختصاص دهند.

عبداللهی به شرایط جوی و روند بارندگی ها اشاره کرد و از مدیران خواست تا در خصوص اصلاح الگوی مصرف آب در بخش های مختلف خانگی، صنعتی و کشاورزی اقدام و آگاهی بخشی کنند.

وی همچنین اعمال مدیریت دانش در ابعاد مختلف مدیریتی را امری ضروری دانست و از مدیران خواست تا مبنای برنامه ریزی های خود را بر این اساس، بگذارند.
استاندار البرز ادامه داد: برپایی نمایشگاه های بهاره و عرضه مستقیم کالا در استان با توجه به ایام و اعیاد پیش رو باید زودتر از موعد، صورت گیرد.

وی افزود: روز یکشنبه یک بهمن ماه 1402 اجلاس نماز در استان با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی برگزار می‌شود و از تمامی مردم شریف استان و مدیران استان دعوت می شود در این اجلاس حضور یابند.

انتهای پیام/

[ad_2]

منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا