استان ها > البرزدسته‌بندی نشده

امام جمعه کرج: شرکت در انتخابات را به ساعات پایانی موکول نکنیدایسنا/البرز امام جمعه کرج از مردم خواست شرکت در انتخابات را به ساعات پایانی موکول نکنند.

به گزارش ایسنا، آیت الله سیدمحمد مهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه هشتم تیرماه کرج از مردم بابت حضور در انتخابات قدردانی و خواست که رای دادن را به ساعات پایانی موکول نکنند.

حسینی همدانی افزود: حضور مردم در انتخابات، دوستان را شاد و دشمنان را ناکام می‌کند.

وی ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود مردم مشارکت خوبی در انتخابات داشته باشند.

امام جمعه کرج در ادامه به حوادث تیرماه از شهادت آیت الله بهشتی و همراهانش تا حمله به هواپیمای مسافربری اشاره و تصریح کرد: حوادث متعدد نشان می دهد که حقوق بشر آمریکایی دروغ بزرگی بیش نیست و باید در این زمینه افشا گری کرد؛ از ۶ تا ۱۲ تیر هفته افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده تا جنایت ها و چهره پلید آمریکایی ها افشا شود.

وی افزود: حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی و تجهیز و صادرات تروریست‌های حرفه ای به جهان و نادیده گرفتن حقوق بین المللی مردم فلسطین بخش دیگری از پرونده سیاه نقاضان حقوق بشر خود در آمریکا است.

حسینی همدانی با بیان اینکه در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، تهاجم فرهنگی و حمله نظامی علیه ایران توسط دشمنان طراحی شد، گفت: تحریم‌های شکننده حتی در حوزه سلامت، پرونده سازی و حمایت از اغتشاش و ترور توسط منافقان از دیگر جنایات آمریکا است. دشمنان این اقدامات را انجام دادند تا مردم ایران خسته و از انقلاب فاصله بگیرند اما با چشم خود دیدند که موفق نبودند و مردم پای انقلاب ایستادند.

انتهای پیاممنبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا