استانهادسته‌بندی نشده

برخی از کاندیداها نمی فهمند که مشکل برجام کجاست


به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، حجت‌الاسلام علی سعیدی در مراسم اربعین شهدای خدمت که در مصلای کرج برگزار شد، گفت: در ششم تیر سال 1360 سوء قصد به چهره ارزشمند کشور حضرت امام خمینی توسط منافقین کور دل خنثی شد و‌ خداوند این وجود مبارک را برای امت اسلامی نگهداشت.

وی افزود: در هفتم تیر سال 1360 منافقین کور دل با حمایت رئیس جمهور نا اهل بنی صدر حادثه دردناکی در کشور رقم زدند و ساختمان حذب جمهوری اسلامی منفجر شد و چهره معتقد شهید بهشتی و جمعی از یاران به شهادت رسیدند.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی مفرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه از جمله جنایات بی شمار در کنار این حوادث و حمله امریکا به هواپیمای مسافربری سال 1368 جزو جنایت بی شمار امریکا بوده است، بیان کرد: آخرین مصیبت مردم شهادت رئیس جمهور بود که 3 سال خالصانه خدمت کرد و در 3 سال گذشته گشایش هایی ایجاد شد.

وی با بیان اینکه بشر بدون رهبری مطلوب و قانون کامل نمی تواند زندگی خود را سامان دهد، اضافه کرد: جایگزین امام معصوم(ع) ولی فقیه است که عهده دار مسائل مردم است.

سعیدی بیان کرد: قانون کامل در قالب شریعت تعریف شده است. دین آمده که زندگی را پوشش دهد و حکومت را ساماندهی کند. مخاطب بعثت شریعت مردم هستند و نظام دینی و اسلام سه رکن دارد که اولین آن رهبری مطلوب و دوم شریعت و رکن سوم مردم هستند.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی مفرماندهی معظم کل قوا با تاکید بر اینکه ما در آستانه ی یکی از سرنوشت سازترین انتخابات کشور قرار داریم، خاطرنشان کرد: مردم حواس خود را جمع کنند چرا که انتخاب با سر انگشت شما رقم زده می شود و خطا در این مسیر عوارضی را برای کشور و مردم به همراه دارد.

 سعیدی تصریح کرد: آقایان بدانند بدون حکومت، شریعت را نمی توان پیاده کرد و موانع را از بین برد. هم بر رهبری واجب هم بر مردم که حکومت دینی را شکل بدهند. انقلاب حضرت نوح به دلیل رهبری نکردن مردم ادامه پیدا نکرد.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی مفرماندهی معظم کل قوا با اشاره به اینکه مردم در بقای انقلاب نقش اساسی دارند، افزود: امیدواریم با حضور مردم در صحنه کسی در راس قوه مجریه قرار بگیرد که خط‌شکن مشکلات باشد.

وی بیان کرد: برخی از کاندیداها نمی‌فهمند که مشکل برجام کجاست. به جز مقاومت مردم کسی مشکل را حل نمی کند. آمریکا به طور موقت می خواهد تحریم را بردارد بنابراین نباید کشور و مردم تسلیم کاخ سفید شوند.

سعیدی با تاکید بر اینکه آمریکا نمی خواهد نظام اسلامی سرپا بماند، اذعان کرد: بنابراین مردم باید با حضور درصحنه انتخابات، رییس جمهوری را انتخاب کنند که به نفع مردم گام بردارد.

انتهای پیام/منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا