استان ها > البرزدسته‌بندی نشده

برپایی ایستگاه‌های صلواتی ماه محرم نیاز به مجوز داردایسنا/البرز مدیر روابط عمومی تبلیغات اسلامی البرز گفت: کسانی که می‌خواهند در ایام محرم ایستگاه صلواتی راه‌اندازی کنند باید مجوز بگیرند.

به گزارش ایسنا، فرهاد خانی روز سه شنبه ۱۲ تیرماه اظهار کرد: همه ساله در ایام ماه محرم، عاشقان اباعبدالله‌الحسین (ع) اقدام به برپایی خیمه‌های عزاداری و ایستگاه‌های صلواتی در معابر و خیابان‌های شهر می‌کنند.

وی افزود: با توجه به ضرورت ساماندهی و نظارت بهتر به جهت خدمت‌گزاری بیشتر به عاشقان اهل بیت(ع) کسانی که می‌خواهند در ایام محرم ایستگاه صلواتی راه‌اندازی کنند باید مجوز بگیرند.

این مسئول بیان کرد: پس از ثبت درخواست متقاضیان، قبول شرایط و تکمیل فرم‌های مربوط به ایستگاه صلواتی، روند بررسی توسط کارشناسان مستقر در ادارات تبلیغات اسلامی البرز آغاز می‌شود.

این مسئول توضیح داد: نحوه صدور مجوز به این شکل است که متقاضیان درخواست خود را به ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها می‌دهند و پس از آن مکان برپایی از نظر ترافیکی، رعایت بهداشت و موقعیت مکانی توسط کارشناسان بررسی می‌شود و در صورت احراز شرایط مجوز برای متقاضی صادر می‌شود.

خانی با تاکید بر اینکه مجوز ایستگاه صلواتی فقط به نام مراجعه‌کننده صادر می‌شود، گفت: متقاضیان برای ثبت درخواست خود به معاونت تشکل‌های ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان مراجعه کنند تا هرچه زودتر اقدامات لازم برای آنها انجام شود.

انتهای پیاممنبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا