دسته‌بندی نشده

برگزاری سمینار بزرگ «رفتارشناسی» در دانشگاه آزاد کرج

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، سمینار رفتارشناسی با موضوع «طرف مقابل تون چه رنگی است؟» در دانشگاه آزاد اسلامی کرج برگزار شد.

یک استاد دانشگاه اعلام کرد مدل جهانی رفتارشناسی دیسک رفتار انسان‌ها را به چهار رنگ اصلی تقسیم کرده و هر کسی بتواند رنگ خود و دیگران را بشناسد می‌تواند ارتباط موثرتری برقرار کند.

 علی مصریان، دکترای مدیریت رسانه، مدرس دانشگاه و متخصص مخاطب شناسی و رفتارشناسی با اعلام این مطلب، افزود: تصویرسازی و تصور آن چه به آن ایمان دارید  چنان قدرتی خلق می‌کند که در صورت تلاش و تکاپوی متمرکز به رویاهایتان خواهید رسید.

وی که در  همایش «رمزگشایی از اسرار ارتباط موثر» سخنرانی می‌کرد با تبیین مدل جهانی دیسک و رازهای شناخت انسان‌ها، روش‌های ارتباط موثر با دیگران و دوستیابی را تشریح کرد.  

این سمینار به ابتکار دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و با حضور علاقه‌مندان، دانشجویان و برخی از چهره‌های سرشناس سینما و تلویزیون در سالن آمفی تئاتر دانشکده مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار شد.

در این دوره‌ها شناخت خود و دیگران با استفاده از رفتارشناسی مدل جهانی دیسک جزو اهداف کاربردی است.

سرفصل‌های این دوره شناخت تیپ‌های مختلف رفتاری، شناخت ویژگی‌های هر الگوی رفتاری، چگونگی ارتباط موثر با اطرافیان، شناخت الگوهای رفتاری و سازگاری با مدل‌های مختلف رفتاری، نحوه تعامل با تیپ‌های مختلف رفتاری، یادگیری استفاده از رفتارشناسی دیسک در کسب و کار و درآمدزایی و بهره‌گیری از مدل جهانی دیسک برای درآمدزایی در فعالیت‌های شخصی است.

یکی از ویژگی‌های این همایش استقبال قابل توجه اقشار مختلف جامعه به‌ویژه علاقه‌مندان به کسب مهارت رفتارشناسی و آشنایی با فنون ثروت‌آفرینی است؛ نظر به استقبال گسترده از سمینارهای رفتارشناسی، مقرر شد در اردیبهشت 1402، کارگاه تخصصی رونق کسب و کار و افزایش فروش با استفاده از رفتارشناسی مدل جهانی دیسک برگزار گردد و در این کارگاه شناخت و نحوه ارتباط موثر با مشتریان تشریح شود.

علی مصریان، مدرس این دوره‌ها از چهره‌های شناخته شده دانشگاهی و از مدیران شاخص ارتباطات صنایع و از کارآفرینان خوشنام استان البرز است که سخنرانی‌های اخیر وی در زمینه رفتارشناسی و توصیه‌های موثر بر کسب و کارهای نوپدید به شدت مورد توجه قشر جوان و صاحبان کسب وکارها قرار گرفته است. دوره‌های رفتارشناسی و فنون درآمدزایی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با همکاری موسسه هفتان برگزار شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا