استانهادسته‌بندی نشده

تاکسی برقی به زودی وارد ناوگان حمل و نقل کرج می شود


به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج مهرداد کیانی شهردار کلانشهر کرج در آیین بهره‌برداری از مسیر ویژه اتوبوس تندرو (فاز یک) اظهار داشت: امروز پروژه‌هایی که در شهر آغاز شده است یکسری مشکلات برای شهروندان ایجاد کرده است که از صبر و شکیبایی آنها بسیار متشکر هستیم.

وی افزود: در شهر باید از تک سرنشینی خودروها جلوگیری شود و حمل و نقل عمومی باید بیشتر شود و هزینه حمل و نقل عمومی باید کاهش پیدا کند.

شهردار کرج عنوان کرد: توسعه یافتگی از پروژه های بزرگ شروع می شود و البرز اولین‌ شهر در کشور است که اتوبوس برقی را راه اندازی کرده است.

مهرداد کیانی با بیان اینکه صدها میلیارد تومان در 4 سال اخیر شهرداری کرج در زیر زمین هزینه کرده است تا آب‌های سطحی مدیریت شود، عنوان کرد: از 50 نقطه ی شهر که دچار آبگرفتگی می‌شد با تلاش‌های انجام شده به 5 نقطه رسیده است.

وی با بیان اینکه اولین خط اتوبوس های تندور به عنوان یکی از مصوبه‌های سال‌های گذشته توسط شورای ششم و شهرداری بود و عملیات اجرایی آن از سال گذشته به طول 19 کیلومتر آغاز شده و امروز افتتاح گردید، بیان کرد: نوسازی ناوگان فرسوده اتوبوسرانی یکی دیگر از اقدامات مدیریت شهری در دوره ششم شورای شهر کرج است که تاکنون بخش عمده‌ی اتوبوس‌ها نوسازی شده‌اند.

شهردار کرج با اشاره به ابلاغ بخشنامه‌ی جدید تاکسی های برقی توسط وزارت کشور، افزود: به زودی اوّلین تاکسی‌های برقی به ناوگان حمل ونقل عمومی شهر کرج افزوده می‌شود.

انتهای پیام/منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا