استانهادسته‌بندی نشده

خادم الرضا به مشهد الرضا رسید/ سفرهای استانی تمام شد + فیلم


به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد، هواپیمای حامل پیکر شهید سیدابراهیم رئیسی در فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد به زمین نشست و پیکر مطهر شهید جمهور با حضور مسئولین کشوری، لشکری و استانی جهت تشییع مورد استقبال قرار گرفت.

پیکر آیت‌الله شهید سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور فقید کشورمان، شهید مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و قائم مقام پیشین آستان قدس رضوی و نیز سردار شهید سیدمهدی موسوی، رییس تیم حفاظت رییس جمهوریاز طریق فرودگاه شهید هاشمی نژاد وارد مشهد شده است.

طبق برنامه زمان‌بندی انجام شده صبح امروز پنجشنبه سوم خردادماه با توجه به تعلق خاطر شهید جمهور حضرت آیت الله رییسی به مردم بیرجند و نمایندگی این مردم شریف در مجلس خبرگان رهبری، برنامه تشییع در استان خراسان جنوبی و در شهر بیرجند برگزار شد و پس از آن پیکر مطهر ایشان برای تشییع و تدفین در حرم حضرت علی بن موسی الرضا به مشهد مقدس انتقال یافت.

مراسم تشییع شهید جمهور با حضور گسترده مردم مشهد از ساعاتی دیگر در خیابان امام رضا(ع) مشهدمقدس با حضور مردم شهید پرور مشهدمقدس وزائران امام رضا(ع) که از جای جای کشور عزیزمان ایران خود را به مشهدالرضا رسانده‌اند برگزار می‌شود.

.

خبر در حال تکمیلمنبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا