استان ها > البرزدسته‌بندی نشده

دستاوردهای دولت سیزدهم باید مکرر بیان شودایسنا/البرز امام جمعه کرج گفت: رئیس‌جمهور در ۲۳ ماه ریاست جمهوری خود ۲۸ سفر به ۲۳ کشور جهان و ۴۷ سفر استانی داشت. وجود او پر از امید با عقلانیت و آینده‌بینی بود و به بیانیه گام دوم انقلاب باور داشت.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه چهارم خرداد شهادت رئیس‌جمهور و همراهان را تبریک و تسلیت گفت و افزود: ملت در تشییع پیکر این شهیدان حماسه آفرینی کردند.

امام جمعه کرج افزود: هر اتفاق سختی برای ایران موجب قدرتمندتر شدن کشور می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: باید با همدلی اجتماعی مقابل ایجاد اختلاف و تنش و دوقطبی سازی دشمنان ایستاد.

آیت‌الله حسینی همدانی ادامه داد: رئیس‌جمهور با وجود موانع و کارشکنی‌ها، به خوبی امتحان خود را پس داد. خدمات هشتمین رئیس جمهور بر کسی پوشیده نیست.

امام جمعه کرج تصریح کرد: او نشان داد که رئیس دولت در نظام اسلامی باید بدون منت، با قدرت و بدون پرداختن به حواشی خدمت کند. او خود را شخص دوم یا شخص اول اجرایی کشور نمی‌دید، بلکه خود را کارگزار نظام و یاور رهبری می‌دانست.

وی با اشاره به حضور میدانی رئیس‌جمهور در امور کشور گفت: دستاوردهای او باید مکرر بیان شود.

وی ادامه داد: رئیس جمهور در ۲۳ ماه ریاست جمهوری خود ۲۸ سفر به ۲۳ کشور جهان و ۴۷ سفر استانی داشت. وجود او امید با عقلانیت و آینده بینی بود و به بیانیه گام دوم انقلاب باور داشت.

وی در خصوص عملکرد وزیر امور خارجه هم گفت: امیرعبداللهیان دیپلماسی کشور را از حالت التماس به جایگاه اصلی باز گرداند و استراتژی بی‌تاثیر کردن تحریم‌ها و مذاکره برای رفع آنها را دنبال کرد.

وی خاطرنشان کرد: در انتخابات پیش رو باید ترازی که به دست آمده را از دست ندهیم.

انتهای پیاممنبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا