دسته‌بندی نشده

دعوت نماینده کرج از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس


به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، علیرضا عباسی نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن دعوت از مردم استان البرز و شهرستان کرج در راهپیمایی روز قدس اقدام تروریستی رژیم غاصب صهیونیستی در حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی در سوریه و شهادت مستشاران نظامی ایران در این کشور را محکوم کرد

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان میراث بزرگ مرد تاریخ معاصر جهان اسلام ، امام خمینی (ره) برای آزادی فلسطین و آرمان بزرگی برای نابودی اسراییل غاصب است.

یوم الله قدس، روز رسول اکرم (ص)، روز حیات مجدد اسلام و روز فریاد رسای مسلمانان علیه غده سرطانی و جرثومه فساد و فتنه انگیزی در منطقه، نماد صف بندی حق در مقابل باطل و مظهر ایستادگی جمهوری اسلامی ایران در برابر سیاست‌های خباثت آلود صهیونیسم جهانی در به فراموشی سپرده شدن مساله فلسطین و تامین امنیت رژیم جعلی، کودک کش و غاصب قدس شریف است.

زنده نگهداشتن روز قدس این یادگار ماندگار و ارزشمند و ابتکار معجزه گون معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) یک تکلیف الهی و فریضه دینی است که به لحاظ تشدید سیاست‌های خصمانه نظام سلطه به سرکردگی ددمنشان دولت حاکمه شیطان بزرگ، آمریکای تروریست پرور علیه آرمان مقدس فلسطین و جنایت های وحشیانه ای که علیه مردم غزه بویژه کودکان این منطقه از حساسیت ویژه ای برخوردار است.

بیش از شش ماه است ملت مظلوم فلسطین و غزه‌ قهرمان در شدیدترین سرکوب و جنایت و نسل‌کشی و کودک‌کشی از سوی رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی قرار دارد.

کشتار بیش از سی و سه هزار انسان بی‌گناه به ویژه کودک و بیمار و تخریب هزاران خانه و بیمارستان و مسجد و مدرسه جنایتی است که تاکنون در هیچ کجای عالم سابقه نداشته و امروز قلب هیچ ملتی از ملت‌های عالم نیست که جریحه‌دار و داغدار این همه ظلم و جنایت نباشد.

مقاومت جانانه جبهه مقاومت در این شش ماهه منجر به شکست اسرائیل در طوفان الاقصی و به انزوا رفتن خصمان زمانه را در پی داشته و این مقاومت این رژیم را به رژیمی ایزوله شده و منفور در جهان تبدیل کرده است.

حضور حماسی و وحدت‌آفرین مردم ایران دوشادوش مسلمانان جهان، در لبیک به ندای رهبر خود به گوش جهانیان فریاد مظلومیت فلسطین را خواهد رساند، چرا که امام خمینی (ره) همواره بازگشت به اسلام و متحدشدن را شرط نجات فلسطین و جلوگیری از امیال توسعه‌طلبانه اسرائیل دانسته و تاکید داشتند که هدف اصلی اسرائیل نابود کردن اسلام است.

مردم نجیب و آزاده ایران هیچ‌گاه در طول تاریخ پر فراز و نشیب و شرافتمندانه خود سر تسلیم در برابر ظلم فرود نیاورده و به حق، از دولت خود انتظار پاسخگویی مدبرانه و به موقع در رابطه با جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در کنسولگری جمهوری ایران داشته و حمایت‌های آمریکا از فرزند نامشروع خود در منطقه را از یاد نخواهند برد.

صدای الله اکبر شما ملت غیور ایران و بویژه استان البرز در سالیان گذشته است که با شکوه بی نهایت در حمایت از ملت فلسطین در صحنه حضور یافته و باعث بیداری جهان اسلام که ملت مظلوم فلسطین را به فراموشی سپرده بود، گشته و امروز رعب و وحشت صهیونیست‌ها از این بیداری به چشم می‌خورد.

اینجانب ضمن محکوم نمودن اقدامات تروریستی صورت گرفته در کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه و شهادت هفت تن از فرماندهان رشید جهان اسلام به دست صهیونیست های غاصب، از مردم استان البرز و شهرستان‌های کرج، فردیس و اشتهارد دعوت می کنم تا با حضور شکوهمند خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، بار دیگر حمایت خود را از آرمانهای امام راحل و بیعت خود را با ولی امر مسلمین حضرت آیه الله خامنه ای اعلام دارند.

انتهای پیام/منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا