دسته‌بندی نشده

ساماندهی ترافیکی هر خودرو 500 میلیون تومان برای شهرداری کرج هزینه دارد


به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج مهرداد کیانی در آیین بهره برداری از پارکینگ طبقاتی شهرداری کرج با اشاره به اینکه در این پروژه همکاران شهرداری در سالهای قبل و امسال سهم داشتند، گفت: کل این پروژه در زیربنای 10 هزار متر مربع  با گنجایش 250 پارکینک به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: این پروژه با تمام تأخیرها بالاخره راه‌اندازی شد؛ این پروژه در سال‌های گذشته استارت خورد اما آن را در پارلمان جدید به اتمام‌ رساندیم.

شهردار کرج با بیان اینکه این پروژه 125 میلیارد تومان هزینه داشته است، گفت: ایجاد هر پارکینگ در شهر 500 میلیون تومان هزینه در بر دارد.

کیانی با بیان اینکه اگر هر شهروندی یک خودرو 500 میلیون تومانی بخرد هزینه ساماندهی این خودرو ‌برای شهرداری 500 میلیون تومان‌ است، عنوان کرد: در سنوات گذشته در ساخت‌وسازها توجهی به ‌پارکینگ نشده و خسارات بسیار زیادی به شهر وارد شده و گریبان نسل‌های بعد را گرفته است.

وی با بیان اینکه بودجه این دوره از شهرداری کرج حدود 4 هزار و 400 میلیارد تومان بوده است، افزود: به لطف خدا ظرف مدت کمتر از 3 سال به 21 هزار میلیارد افزایش داشته است که در تاریخ شهرداری بی‌سابقه بوده است و این دوره به عنوان درخشان‌ترین دوره ثبت خواهد شد.

شهردار کرج با توجه به اینکه بودجه سال آتی با اعتبار 21 هزار میلیارد تومان مصوب شده است که نشان دهنده عملکرد شورا و‌ شهرداری به سمت توجه به واقعیت‌های زمانی است و کاری خواهد انجام داد که شهر را به سمت شهری مدرن پیش ببرد، عنوان کرد: سال آینده بزرگراه شمالی با بودجه‌ای که دولت با اعتبار 3 هزار و 500 میلیارد تومان به آن‌ اختصاص داده است به بهره‌برداری می‌رسد، متروی کرج نیز در نیمه دوم سال آینده در میدان شهید سلطانی افتتاح خواهد شد.

 وی در پایان گفت: شهر کرج جزو اولین شهرهایی است که به سمت حمل و‌ نقل پاک حرکت کرده است و اولین کلانشهر ایران در داشتن اتوبوس برقی هستیم.

انتهای پیام/منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا