استانهادسته‌بندی نشده

ساماندهی سرویس مدارس کرج با طراحی یک سامانه


به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، عمار ایزدیار؛ سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج، در حاشیه یکصد و شصت و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج در جمع خبرنگاران گفت: براساس سامانه طراحی شده در مدیریت شهری کرج، ساختار سرویس مدارس در کرج تغییر کرده و  بر این اساس نرخ مصوب تعیین شده در قالب جدول در سامانه ثبت نام بارگذاری شده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج افزود: ساماندهی سرویس‌های مدارس در شهر کرج یکی از مهمترین دغدغه‌های مردم کرج است که از این شورا انتظار ساماندهی این حوزه را داشته و دارند.

وی ادامه داد: بر این اساس سامانه‌ای طراحی شده که می تواند در راستای ساماندهی و کاهش دغدغه مردم عمل کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با تشریح مصوبات لوایح این جلسه به سیاست تشویقی تملکات تهاتری اشاره کرد و گفت: از جمله وظایف شهرداری احداث راه‌ها، شوارع و پارک‌های عمومی است. در بسیاری موارد، انجام این وظایف مستلزم دسترسی شهرداری به املاک، اراضی یا حقوق مردم نسبت به اعیان و ابنیه‌ای است که در مسیر اجرای طرح قرار دارد، بر این اساس در راستای مصوبه شورای شهر  املاک تا 20 درصد بالاتر از قیمت کارشناسی، امکان توافق بین شهرداری و مالکان به تصویب شورای شهر رسید.

ایزدیار به لایحه شهرداری مبنی بردرخواست موکب نجف الاشرف اشاره کرد و افزود: در راستای این مصوبه  قسمتی از عرصه پارکینگ جنوبی پارک نبوت به مساحت سیصد مترمربع در قالب قرارداد موجد حق انتفاع و به‌صورت رایگان به منظور برگزاری مراسمات مذهبی و خدمات پذیرایی در مناسبات فرهنگی به موکب نجف الاشرف صرفاً تا زمانی که عرصه مورد نظر به همین منظور مورد استفاده قرار بگیرد با قید حق انتفاع 5 ساله و با نظارت سازمان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج با قیود مصوب کمیسیون به اتفاق آراء حاضرین به تصویب رسید.

ایزدیار یادآور شد: لایحه شهرداری در راستای بهبود حمل و نقل عمومی و ارتقاء کیفیت معابر شهری و نهایتاً کاهش ترافیک، نسبت به ایجاد پروژه جدید تحت عنوان اصلاح و دیوارکشی سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (ع) – منطقه 9 به منظور اصلاح عقب نشینی دیوار سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (ع) در حاشیه راستگرد خیابان شهید بهشتی به بلوار جمهوری توسط اعضای شورای شهر موافقت شد.

انتهای پیام/منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا