استان‌ها > البرزدسته‌بندی نشده

ستاد ” محمدباقر قالیباف ” در استان البرز آغاز به کار کرد 


به گزارش خبرنگار ایرنا ، برنامه های تبلیغاتی ” محمد باقر قالیباف ” دراستان البرز با برگزاری آیینی در کرج برای حضور در چهاردهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری با معرفی ” عبدالله دارایی ” به عنوان رئیس ستاد مرکزی انتخاباتی وی وارد فرآیند اجرایی شد.

ستاد " محمدباقر قالیباف " در استان البرز آغاز به کار کرد 

«عبدالله دارایی » رئیس ستاد مرکزی انتخاباتی « محمد باقر قالیباف» در آیین آغاز به کار ستاد مرکزی این نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: با آغاز به کار ستاد مرکزی « محمد باقر قالیباف » در استان البرز سایر ستادهای مردمی به صورت خودجوش در شهرستان ها و شهرهای این استان فعال خواهد شد.

وی بیان کرد: براین اساس جلسات و نشست های مختلف انتخاباتی با اصناف و گروه های مختلف خواهیم داشت و کمیته هایی با عضویت جوانان و اقشار مختلف مردم به صورت خودجوش تشکیل شده و در شرایط اخلاق مداری و برابری با سایر نامزدهای انتخاباتی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به رقابت خواهیم پرداخت.

دارایی اضافه کرد: اصل و مبنا براساس فرموده رهبرمعظم انقلاب مشارکت حداکثری است تا حماسه دیگری از حضور مردمی خلق شود.

وی یادآورشد: « محمد باقر قالیباف » شخصی قوی، کارآمد در امور اجرایی است و هم رزمی با شهدا را در کارنامه خود دارد.

دارایی گفت: همه مردم استان البرز را دعوت به حضور حداکثری می کنیم تا از این فرصت به وجود آمده برای توسعه کشور و انقلاب اسلامی بهره ببریم.

ستاد " محمدباقر قالیباف " در استان البرز آغاز به کار کرد 

اولویت در مشارکت در پای صندوق های رای است

نماینده مردم طالقان، نظرآباد، ساجبلاغ و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: مشارکت در پای صندوق های رای اولویت است چراکه تولید قدرت ملی را در عرصه بین الملل به همراه دارد.

« علی حدادی» افزود: پس از مشارکت در تشییع شهید جمهور یک حماسه دیگر، بنابر فرموده رهبرمعظم انقلاب، حضور حداکثری در انتخابات خواهد بود.

وی بیان کرد: بیانیه های مختلفی از سوی دانشجویان و مهندسان در حمایت از « محمد باقر قالیباف» داشته ایم و قاطعانه در هشتم تیرماه با حضور حداکثری در انتخابات درجهت تمدن نوین اسلامی گام بر می داریم.

حدادی، رمز پیروزی انقلاب اسلامی را برسه محور خدامحوری، مردم باوری و خود باوری دانست و افزود: مشارکت های مختلفی که بوجود آمده و خواهد بود در دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی و در راستای تمدن نوین اسلامی است.

وی مردمی بودن را از صفات بارز شهید جمهور برشمرد و گفت: وی برخلاف دولت قبلی ارتباط خوبی نیز با نمایندگان مجلس شورای اسلامی داشت و تمام مسایل کشور به ویژه استان البرز را به جد دنبال می کرد.

نماینده مردم طالقان، نظرآباد، ساجبلاغ و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی گفت: سال اول مجلس شورای اسلامی و شروع کار دولت همراه با شروع برنامه پنج ساله هفتم را درپیش رو داریم که همه این موارد یک هم افزایی و هدفگذاری نیاز دارد.

حدادی اضافه کرد: اما نکته قابل توجه دراین زمینه آن است که « محمد باقر قالیباف» درعرصه هایی که حضور داشته از جمله دفاع مقدس، حمایت از محور مقاومت، هوا وفضا، سپاه، شهرداری تهران کارآمدی لازم را دارد و تحول گرا است.

وی مهمترین موضوع خارجی کشور را اتصال به اوراسیا عنوان کرد که در چهارسال مدیریت قالیباف انجام شد.

نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ، نظرآباد و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی گفت: مساله و مشکل اصلی کشور در حوزه اقتصادی به ویژه ارزش پول که سلطه دلار باید زدوده شود، مورد توجه « قالیباف» بود؛ بنابراین او بر حوزه و مسایل کشور شناخت دارد.

وی اعتقاد به جبهه مقاومت و جبهه انقلاب را از دیگر افتخارات قالیباف برشمرد و ادامه داد: گفتمان انقلاب و امامین انقلاب را به عنوان ستون اصلی همراه با اصل ولایت فقیه قالیباف مدنظر دارد.

قالیباف به مشارکت مردم درحل مشکلات اعتقاد دارد

حدادی اضافه کرد: اعتقاد به اینکه خیلی از مسایل با مشارکت مردم حل می شود و قوانین مجلس نیاز به اجرا دارد همراه با تحولات اقتصادی ازدیگر صفات بارز « محمد باقر قالیباف » است.

وی یادآورشد: اعتقاد و باور به رعایت عدالت به عنوان مهمترین آرمان های انقلاب و باور به نخبگان مخصوصان در گام دوم انقلاب از دیگر ویژگی های قالیباف است که بصورکامل برنامه برای آنها دارد و برنامه پنج ساله در تجارت جهانی را نیز مدنظر قرار داده است.

حدادی گفت: ۱۶۰ نماینده امضا داشتند تا « قالیباف » در میدان انتخابات حضور یابد و اتفاق نظر در این زمینه بوده است.

ستاد " محمدباقر قالیباف " در استان البرز آغاز به کار کرد 

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین « سید میثم مومنی » مسئول ستاد مردمی « محمد باقر قالیباف» در استان البرز هم اظهار کرد با سربالا به عنوان مسوول ستاد مردمی قالیباف می گویم که دکتر « سعید جلیلی» نیز انسانی سلیم و برنامه ریزی موفق است که پایش را درجبهه و جنگ گذاشت اما دست از آرمانهای امامان انقلاب برنداشت ما نیامدیم کسی را تخریب کنیم، به ویژه کسی یا کسانی که جزو جبهه انقلاب باشند.

رئیسی نشان داد می توان کار سیاسی کرد اما تقوا داشت

مومنی افزود: ما آمده ایم جبهه انقلاب را تقویت کنیم، به خاطر رهبر معظم انقلاب آمدیم به خاطر استمرار مسیر سید شهید آیت الله رییسی بنابراین به مصلح رای می دهیم چراکه رییسی نشان داد که می شود کار سیاسی کرد اما تقوا داشت.

وی با بیان اینکه باید صیانت از مسیر رییس جمهور شهید داشت، اضافه کرد: نزدیکترین تفکر به شهید رییسی قالیباف است و لجن پراکنی و تهمت در کارنامه ندارد.

مومنی بیان کرد: برای دیده شده نیاز به تخریب کسی نداریم؛ شهید رییسی مظلوم بود و قالیباف نیز مظلوم است و بزرگترین افتخارش فعالیت های جهادی و رزمندگی است.

به گزارش ایرنا، مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی ۶ نامزد تایید صلاحیت شده چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند که فعالیت انتخاباتی‌شان طبق مقررات از زمان اعلام اسامی آنان توسط وزارت کشور آغاز شد و تا ۲۴ ساعت پیش از آغاز فرآیند اخذ رأی یعنی ساعت هشت صبح روز پنجشنبه هفتم تیر ۱۴۰۳ پایان می‌یابد.منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا