استان‌ها > البرزدسته‌بندی نشده

قالیباف مسیر شهید جمهور را ادامه می‌دهد به گزارش خبرنگار ایرنا ، “حمزه صفربیگی” شامگاه یکشنبه در آیین افتتاح ستاد مردمی محمدباقر قالیباف در استان البرز با بیان اینکه در کارنامه قالیباف یک قول اجرا نشده نیست افزود: رییس جمهور در یک حادثه تلخ شهید شد و تمام مردم این غم را حس کردند زیرا شهید رییسی حکمرانی را با اخلاق جلو برد، اخلاص ولایت پذیری و مردمی بودن از صفات بارز آیت الله رییسی بود و جایش در این حکمرانی خالی است.

وی اظهار داشت: پس از شهید رییسی سئوالی ایجاد شد که دولت مردمی به چه شکلی باید ادامه پیدا کند؟ قالیباف که در مجلس است! بارها رهبر معظم انقلاب هم در دیدار با نمایندگان مجلس فرمودند نمایندگان، مجلس باشند و کار را در مجلس جلو ببرند و در منصب دولتی نیایند، اما چرا قالیباف آمد؟

دبیر ستادهای مردمی قالیباف بیان کرد: در فضای مجازی این شبهه مورد توجه قرار گرفت اما قالیباف رییس قوه مقننه و در مقام مطالبه گری است و رییس جمهور و تمام وزرا باید به ایشان پاسخگو باشند.

وی افزود: یک برنامه هفتم که سند بالادستی است و این برنامه را با کمک همین دولت در طول چهار سال در مجلس به صورت کارشناسی به منظور ادامه راه رییس جمهور شهید تدوین می کنند.

صفربیگی گفت: بنابراین قالیباف احساس وظیفه کرد که اگر برای اجرای این برنامه نیاید کشور از ریل‌گذاری که رییسی شهید شروع کرد، خارج می شود.

وی اضافه کرد: قالیباف برای ایران قوی پا به عرصه گذاشت تا مسیر شهید رییسی به انحراف نرود.

هدف غایی ستادهای انتخاباتی قالیباف حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری است

صفربیگی اظهارداشت: ستادهای مردمی قالیباف رویه و مرام مردمی را مدنظر دارد اما هدف غایی این ستادها حضور حداکثری مردم در انتخابات است.

وی افزود: بنابراین تمام تلاش خود را می کنیم تا ظرفیت ها را برای تحقق این مهم بکار گیریم اما اخلاق مداری با توجه به تذکرات رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در این ستادها مدنظر است.

دبیر ستادهای مردمی قالیباف در کشور گفت: همچنین از سوی دیگر در جبهه انقلاب تهدید و زد و خورد نیست چراکه انتخاب اصلح در این برهه از زمان مهم است.

وی اضافه کرد: در فضای مجازی تخریب هایی برای قالیباف داریم که برای تبیین کارهایش باید وقت گذاشت چراکه قالیباف فرزند زمان خود است و می تواند تحول ایجاد کند.

وی گفت: در صنعت سینما، اتمام پروژه های نیمه تمام و شهرداری تهران، قالیباف منشا تاثیرگذاری بسزایی بود بنابراین با توجه به مشکلات کشور مدیر اجرایی می خواهیم با نگاه جهادی و انقلابی، یعنی با همان تفکر فرمانده لشگر که قالیباف داشت تا پس از ۴۵ سال به همان شکل کار را جلو ببرد.

صفربیگی گفت: به دلیل موضوعات حاشیه ای نمی توان خدمات سرباز ولایت را نادیده گرفت، اما تمام کاندیداها که در این دوره از رقابت شرکت کردند برای ما برادر و نه رقیب هستند.

دبیر ستادهای مردمی قالیباف در کشور افزود: بنابراین بیکاری، تورم، زیرساخت های فرسوده و پروژه های نیمه تمام رقیب ما هستند.

به گزارش ایرنا، مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی ۶ نامزد تایید صلاحیت شده چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند که فعالیت انتخاباتی‌شان طبق مقررات از زمان اعلام اسامی آنان توسط وزارت کشور آغاز شد و تا ۲۴ ساعت پیش از آغاز فرآیند اخذ رأی یعنی ساعت هشت صبح روز پنجشنبه هفتم تیر ۱۴۰۳ پایان می‌یابد.

حجت الاسلام والمسلمین « سید میثم مومنی» مسوول ستاد مردمی «محمدباقر قالیباف» در استان البرز معرفی شده است.منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا