دسته‌بندی نشده

قتل برای سرقت فرش – تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج،  سرهنگ حکمت‌اله شجاعی اظهار داشت:  به دنبال ارجاع پرونده فقدانی یک مرد 49 ساله به پلیس آگاهی استان،  بررسی موضوع در دستور کار  کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی قرار گرفت.

وی افزود:  برابر بررسی اولیه پلیس مشخص شد که فرد فقدانی در زمینه خرید و فروش فرش‌های دستباف گران قیمت فعالیت داشته و آخرین تردد وی در جاده تهران قم حوالی فرودگاه امام خمینی ثبت شده بود.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اضافه کرد:  در ادامه با انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی ماموران موفق به شناسایی یک مظنون در این رابطه شدند و با هماهنگی مقام قضائی نامبرده را  در منطقه مهرشهر کرج دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف خودرو فرد فقدانی در حوالی منزل متهم پرونده، اظهار داشت: علیرغم انکارهای اولیه متهم به داشتن هرگونه ارتباط با فرد فقدانی، اما در نهایت با مشاهده مستندات متقن  پلیس لب به اعتراف گشود و اعلام کرد که با  انگیزه سرقت فرش‌های گران قیمت فرد مورد نظر،  اقدام به قتل وی در بیابان‌های اطراف استان تهران کرده است.

سرهنگ شجاعی با اشاره به کشف جسد مقتول در اطراف فرودگاه امام خمینی، خاطرنشان کرد: قاتل نیز با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا