دسته‌بندی نشده

مدارس کدام شهرها امروز مجازی شد؟

[ad_1]

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری تسنیم، در پی بارش سنگین برف، با تصمیم ستاد مدیریت بحران، مدارس برخی شهرها تعطیل و آموزش از طریق مجازی پیگیری می‌شود.

مدارس بخش آسارا در نوبت بعد از ظهر غیرحضوری شد

 رئیس اداره اطلاع رسانی روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز از غیر حضوری شدن نوبت بعد ظهر امروز یکشنبه مدارس بخش آسارا شهرستان کرج به دلیل بارش برف و برودت هوا خبر داد و گفت: این آموزش غیر حضوری شامل تمام مقاطع تحصیلی مدارس بخش آسارا می شود.

تمام مقاطع تحصیلی مدارس بخش آسارا در نوبت صبح امروز نیز به دلیل برودت هوا و بارش برف غیرحضوری شد.

مدارس فیروزکوه مجازی شد

مدیریت بحران شهرستان دماوند: مدارس ابتدایی فیروزکوه در نوبت صبح و عصر امروز به‌دلیل بارش برف مجازی شد.

فعالیت مدارس روستایی بخش مرکزی ازنا مجازی شد

براساس تصمیم ستاد مدیریت بحران شهرستان، به علت بارش شدید برف و مسدود شدن برخی از مسیرهای روستایی فعالیت تمام مقاطع تحصیلی در نوبت صبح روستاهای بخش جاپلق و مرکزی به صورت برخط و در بستر سامانه شاد برگزار خواهد شد.

بر این اساس همچنان مدارس شهری در همه مقاطع تحصیلی با یک ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

فعالیت مدارس شهرستان شازند غیرحضوری شد

طبق اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، مدارس شهرستان شازند در مقطع ابتدایی روز یکشنبه نهم بهمن ماه در نوبت صبح، غیرحضوری است.همچنین مدارس مقطع متوسطه اول و دوم با یک ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

با توجه به بارش برف، برودت هوا، لغزندگی معابر و برای پیشگیری از بروز حوادث ناشی از تردد در جاده‌های برفگیر؛ کلیه مدارس و آموزشگاه‌ها شامل مهدهای کودک، مراکز پیش دبستانی و مدارس همه دوره‌های آموزشی در منطقه هندودر، در نوبت صبح به صورت غیرحضوری فعالیت دارند.

در بخش خرقان شهرستان زرندیه، آشتیان و کمیجان و بخش کمره در شهرستان خمین نیز فعالیت مدارس با یک ساعت تاخیر به صورت حضوری است.

مدارس استان همدان امروز یکشنبه تعطیل شد

رئیس اداره‌ اطلاع‌رسانی و روابط‌ عمومی آموزش و پرورش استان همدان گفت: بارش برف، برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر مدارس ابتدایی و متوسطه اول استان را در نوبت صبح روز یکشنبه هشتم بهمن ماه 1402 به تعطیلی کشاند. مراکز پیش دبستانی، مقاطع ابتدایی و متوسطه دوره اول در سراسر استان، تعطیل و آموزش ها به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می گیرد.

مدارس برخی مناطق کردستان یکشنبه غیرحضوری است

فرمانداری سنندج در اطلاعیه‌ای اعلام کرد مدارس ابتدایی شهری و تمام مقاطع تحصیلی روستایی شهرستان سنندج برای فردا یکشنبه غیرحضوری شد.

بر این اساس و به دلیل بارش برف، برودت هوا و لغزندگی معابر و بنا به پیشنهاد آموزش و پرورش و موافقت فرماندار، مدارس تمام مقاطع تحصیلی روستاهای این شهرستان فردا یکشنبه بصورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

براساس اطلاعیه آموزش و پرورش شهرستان قروه هم با توجه به کولاک برف، برودت هوا و مسدود شدن معابر با پیشنهاد مدیر آموزش و پرورش و موافقت فرماندار شهرستان قروه، فردا یکشنبه فعالیت تمام مدارس ابتدایی دوره اول و دوم سطح روستا در نوبت صبح به صورت غیر حضوری بوده و آموزش در بستر شاد انجام خواهد شد.

همچنین تمام مدارس ابتدایی دوره اول و دوم و متوسطه اول و دوم سطح شهر قروه و سریش ِآباد با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد و مراکز پیش دبستانی هم تعطیل است.

اداره آموزش و پرورش شهرستان دهگلان نیز اعلام کرد با توجه به کولاک برف، برودت هوا و مسدود شدن معابر با پیشنهاد مدیر آموزش و پرورش و موافقت فرماندار شهرستان دهگلان، فردا یکشنبه فعالیت همه مدارس ابتدایی سطح شهر بلبان آباد و روستاهای بخش بلبان آباد و مدارس متوسطه اول سطح روستاهای این بخش در نوبت صبح به صورت غیر حضوری بوده و آموزش در بستر شاد انجام خواهد شد.

همچنین مراکز پیش دبستانی این بخش در روز یکشنبه هشتم بهمن تعطیل است.

براساس اعلام فرمانداری دیواندره، به دلیل بارش برف، برودت هوا و لغزندگی معابر فردا یکشنبه مدارس ابتدایی شخری و روستایی این شهرستان با 2 ساعت تاخیر از ساعت 09:30 آغاز خواهد شد.

همچنین مراکز پیش‌دبستانی‌ نیز در نوبت صبح فردا یکشنبه هشتم بهمن ماه با تاخیر از ساعت 9:30 صبح آغاز خواهد شد.

مدارس شهرستان‌های سردشت و میرآباد غیرحضوری شد

اسکندر علیزاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان سردشت اظهار کرد: به علت بارش برف و برودت هوا مدارس تمام مقاطع تحصیلی در شهرهای سردشت، ربط، نلاس و میرآباد فردا در نوبت صبح تعطیل شد و آموزش به صورت غیرحضوری و در بستر شبکه شاد انجام می شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سردشت در خصوص تعطیلی مدارس در نوبت عصرو غیر حضوری شدن آموزش ها نیز گفت: این موضوع در جلسه مدیریت بحران شهرستان بررسی و از طریق رسانه ها اطلاع رسانی می شود.

مدیر آموزش و پرورش مهاباد نیز گفت: با توجه به بارش برف در مناطق کوهستانی و مرتفع این شهرستان و لغزنده بودن جاده‌ها، فعالیت مدارس مناطق روستایی شهر خلیفان و بخش آختاچی غربی (مسیر جاده برهان) فردا یکشنبه با یک ساعت تاخیر شروع می شود.

اسعد رسولی افزود: مدارس در مناطق شهری این شهرستان فردا دایر است و هر گونه تصمیم گیری در این خصوص از طریق رسانه های رسمی اعلام می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا