استان‌ها > البرزدسته‌بندی نشده

نماینده مجلس: فرد شایسته در تداوم راه شهید رییسی انتخاب کنیمبه گزارش خبرنگار ایرنا ،« علی شیرین زاد» دوشنبه شب در نشست حمایت از « سعید جلیلی» در مسجد امام سجاد (ع) کرج افزود: فرمایش رهبر معظم انقلاب یمبنی بر اینکه شخصی را انتخاب کنید که دولت او تداوم دولت شهید رییسی باشد و خدماتی که شهید جمهور به ارمغان آورده رقم بزند رکنی بر انتخاب اصلح است.

وی تاکید کرد:کلیپی را چند روز پیش شاهد بودیم که حرفهای پزشکیان و روحانی را مقایسه کرده بود که نیازمند تفکر است چراکه اگرمقایسه کنیم تماما کلید واژه های روحانی است .

نماینده مردم کرج ، اشتهارد و فردیس درمجلس شورای اسلامی اضافه کرد: دولتی که فریب دهد و به جای انجام تکالیف فرار و فرافکنی کند را شاهد بودیم اما در دولت رییسی در همین مدت کم خدمات ارزنده ای ارایه شد و در صورت تداوم منشا خیرات بیشتر می شد .

وی تاکید کرد: درکل کشور نیاز به بصیرت و تلاش داریم فاصله جلیلی و پزشکیان چندان نبود علاوه بر طرفداران قالیباف باید سایر افرادی که رای ندادند را نیز مجاب کنیم پای صندوق رای بیایند .

شیرین زاد ادامه داد: از فرصت باقی مانده تا جمعه ۱۵ تیرماه نهایت بهره را باید برد و نگذاریم اتفاقات تلخ گذشته تکرار شود .

شیرین زاد گفت: پزشکیان همان دولت سوم روحانی است که تورم چند برابری و چند صد برابری در بحث مسکن را شاهد بودیم بطوریکه وزیر مسکن ۶ سال تولید مسکن را متوقف کرد و منشا تورم شد .

وی اضافه کرد: در عرصه بین الملل منتظر امضای برجام بودند که کاری ازآن در نیاوردند و طرف مقابل هم به راحتی بدعهدی داشت .

نماینده مردم کرج ، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: درمساله برجام به تمام معاهدات عمل کردیم ولی به بندهای تعهدات ما عمل نشد فقط چسبیدیم به چند تا تفاهم نامه و قرارداد با آمریکا اکنون هم که ترامپ دارد می آید که بسیار خطرناک است .

وی تاکید کرد: اگر کوتاهی و تعلل باشد خطرناک است چراکه فاصله آرای نامزدها بیانگر آن است که کوتاهی داشتیم وگرنه در مرحله اول نتیجه را گرفته بودیم .

شیرین زاد گفت: اختلاف و عدم وحدت نامزدها ما را به اینجا رساند.

وی تاکید کرد: فرصت ها تکرار نشدنی است اگر دوباره به قدرت برسند خطرناک خواهد بود چراکه در مقابل تفکر جریان انقلابی جریان سکولاریستی را داریم .

شیرین زاد گفت: خیلی ها درجبهه مقابل هستند و متدین ، آنچنان جمعیت خاکستری و غیرانقلابی حضور نداشتند درصد قابل توجهی از انقلابی ها رفتند به سمت جریان مقابل که خانواده شهدا ، متدین و نمازگزاران هستند .

شهید رییسی فرصت میوه چینی نداشت

نماینده مردم کرج ، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: از هرفرصتی برای دورهمی و نشست بهره ببرید چراکه در دوره کوتاه فعالیت شهید رییسی اقدامات سازنده ای صورت گرفت ولی ایشان فرصت میوه چینی نداشت .

وی گفت: شهید رییسی اتفاقات و تصمیمات زیرساختی خوبی داشت که نتایج آن درسالهای آینده و همین الان نیز مشخص است باید این موارد را برای مردم بازگو کرد .

شیرین زاد تاکید کرد: باید برای مردم بگویید کدام تیم شایستگی دراختیار گرفتن قدرت را دارد بنابراین با روحانیون و مساجد ارتباط برقرار شود .

وی اضافه کرد: دچار اختلافات و درگیری های رقابت های درون گروهی نباید شد وگرنه طرف مقابل برنده می شود چراکه در کشور خطر به روی کارآمدن جریان فکری با سوابقی که می دانیم وجود دارد .

کسی که پیرو خط رهبری و امام (ره) است را باید رای داد

پدر شهید عجمیان نیز دراین نشست گفت: باید به کسی رای بدهیم که پیرو خط امام (ره) و رهبری است .

« سید میرزا ولی عجمیان » افزود: باید تلاش کنیم تا خط رهبر و امام (ره) پیروزباشد تا مسیرمان عوض نشود و به خون شهدا، حق و حقوق ملت خیانت نشود.

پدر شهید عجمیان گفت: از کل ملت درخواست دارم که به شخصی رای بدهند که بهشون خیانت نکند و فریب آنان را ندهد .

وی اضافه کرد: در دولت روحانی هشت سال زجر کشیدیم ، اما رییس جمهوری آمد که کارخانه ها را احیا کرد و کارگران قشر پایین را نجات بخشید بنابراین به کسی که پیرو شهید رییسی است رای بدهید .منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا