استانهادسته‌بندی نشده

وزیر کشور: شهید رئیسی به مناطق حاشیه نشین اهمیت خاصی می داد


به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، احمد وحیدی وزیر کشور شامگاه امروز  در آیین افتتاح بلوار شهید ناصر بخت و بهره برداری از پروژه تصفیه‌خانه خط 3 حصار  با اشاره به اینکه استان البرز دار ای تعدد پروژه های بسیار مهم است، گفت:  در حال حاضر در استان البرز 5600 پروژه با اعتباری بالغ بر 150 همت در حال اجراست.

وی افزود: افتتاح و بهره‌برداری از این پروژه‌ها توسعه استان البرز را به دنبال خواهیم داشت. ما مدیون مردم هستیم و باید با ارائه  خدمات به آنها باید از آنها تشکر کنیم.انتخابات ادامه راه شهید جمهور آیت‌الله رئیسی است و آاین راه باید ادامه پیدا کند.

وزیر کشور با بیان اینکه در استان البرز اقدامات بسیار خوبی در حوزه های مختلف انجام شده است‌، افزود: 120 پروژه در استان جزو پروژه‌های بزرگ و مهم تلقی می‌شود.

وی بیان کرد: توجه به حاشیه‌نشینی یکی از موضوعات بسیار مهم در این استان بوده زیرا تراکم جمعیت متناسب با مساحت استان نبوده است.

وی ادامه داد: سیاست دولت و  شهید آیت‌الله رئیسی از اول این بود که در هر استان  به مناطق حاشیه‌نشینی  اهمیت خاصی می‌دادند که این در دستور کار ما نیز قرار گرفته است.

وی با اشاره به اجرای پروژه‌ها در کشور عنوان کرد: پروژه‌های انجام شده برای رفاه مردم بوده و برخی از عزیزان ممکن است با این پروژه‌ها دچار مشکل شوند، ‌اما خط ترافیکی دیگری در نظر گرفته می‌شود و باید پروژه‌ها در راستای منافع اکثریت اجرا می‌شود.

انتهای پیام/.منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا