استان ها > البرزدسته‌بندی نشده

پرداخت ۱۵۷ هزار میلیارد تومان وام ازدواج در دولت سیزدهمایسنا/البرز وزیر ورزش و جوانان گفت: در دولت سیزدهم بیش از سه هزار مدال توسط ورزشکاران درمیادین مختلف ورزشی کسب شده است.

به گزارش ایسنا،کیومرث هاشمی روز یکشنبه، ۱۱ تیرماه در حاشیه مراسم افتتاح و بهره‌برداری از دو پروژه ورزشی در شهرستان فردیس در جمع خبرنگاران اظهار کرد:  با افتتاح این دو ‌پروژه شاهد ارتقای سرانه ورزشی شهرستان فردیس خواهیم بود.

وزیر ورزش ‌و جوانان تصریح کرد: این دو پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۶ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی و استانی به بهره‌برداری رسید.

هاشمی به دستاوردهای وزارت ورزش و جوانان در دولت سیزدهم اشاره کرد و افزود: در دولت حضرت آیت الله شهید رئیسی بیش از یک هزار و ۴۲۶ پروژه ورزشی افتتاح و در مرحله بهره‌برداری قرار گرفت و بیش از سه هزار مدال ورزشی توسط ورزشکاران  در میادین مختلف ورزشی کسب شد.

وی عنوان کرد: در حوزه جوانان  نیز ۱۵۷ هزار میلیارد تومان وام ازدواج در اختیار زوجین قرار گرفت.

در سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به استان البرز دو پروژه ورزشی استخر شهدای خدمت در شهرک وحدت فردیس، در مساحت ۱۳۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد تومان و زمین چمن فوتبال شهدای فردیس در مساحت هفت هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان افتتاح شد.

انتهای پیاممنبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا