استانهادسته‌بندی نشده

11 پروژه در جاده چالوس در دست اجراست


به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، علی زندی‌فر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز در حاشیه برگزاری نشست خبری عملکرد شورای هماهنگی وزارت راه و شهرسازی که در سالن جلسات اداره‌کل راه و شهرسازی برگزار شد، با اشاره به اینکه تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا راه‌های مواصلاتی استان البرز پایدار باقی بماند و کمترین تلفات را داشته باشد، گفت: بودجه اولیه استانی البرز 37 میلیارد تومان بوده است که با استفاده از ظرفیت قیر رایگان در حال حاضر بودجه استانی به 217 میلیارد تومان رسیده است. 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز با اشاره به اینکه پروژه های بسیار خوبی در 3 سال گذشته در استان تعریف شده است، افزود: در تمام حوزه‌ها 319 قراردادهایی به ارزش هزار و 930 میلیارد داشته ایم.

علی زندی‌فرعنوان کرد: 11 پروژه عمرانی در محور چالوس به ارزش 300 میلیارد تومان در حال احداث است که تا کنون 45 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی با اشاره به اینکه روکش آسفالت محور کرج _ چالوس نیز در حال انجام است، بیان کرد: حدود 520 کیلومتر بهسازی روکش آسفالت و اجرای آسفالت در حوزه‌ی راه‌های روستایی انجام شده، که حجم بسیار زیاد آن مربوط به شهرستان طالقان بوده است.

مدیرکل راهداری با بیان اینکه استان البرز رتبه دوم کاهش تصادفات محورهای برون‌شهری را در سطح کشور از آن خود کرده است، بیان کرد: در حوزه‌ی درآمدی حمل و نقل کالا، رتبه‌ی چهارم به استان البرز تعلق دارد.

انتهای پیام/منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا