اجتماعیاخبار ترافیکیکرج

جاده کرج-چالوس بازگشایی شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: بعد از تلاش بی وقفه سه هفته ای، جاده چالوس بازگشایی شد

علی زندی فر، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز: با انجام اقدامات لازم سرانجام این محور بعد از بازدیداعضای کمیسیون ایمنی و سوانح رانندگی استان و تایید ایمنی محور بازگشایی شد و کاربران جاده‌ای می‌توانند از این جاده تردد کنند.

وی گفت: از همان ساعات اولیه این اتفاق نیروهای راهداری به این محور اعزام شدند و ۱۳۰ نیروی راهداری با استفاده از ۷۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین، نیمه‌سنگین و سبک در سه شیفت به صورت شبانه‌روزی مشغول به فعالیت شدند. در دو روز اول بیشتر تمرکز نیروهای راهداری و دستگاه‌های امدادرسان بر خروج افراد و خودروهای گرفتار در سیل متمرکز بود که خوشبختانه در سریعترین زمان ممکن این کار انجام شد.

وی در ادامه گفت:  پس از آن بلافاصله عملیات پاکسازی محور آغاز و با تلاش شبانه‌روزی راهداران تمامی محور و تونل‌ها از گل و لای پاکسازی شد.
همچنین عملیات لق‌گیری برای ارتقای ایمنی محور در برخی نقاط مستعد ریزش، شست و شوی محور در چندین نوبت، بازنگری تابلو و علائم، خط کشی محور و بهسازی نقاطی که دچار آبشستگی شده مثل محدوده خوزنکلا، پیچ شاندیز و پیچ تکاوران نیز انجام شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از حمایت های موثر مسئولین استانی و کشوری بدلیل همکاری ویژه برای بازگشایی محور تشکر کرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا