اجتماعیکرج

تلاش و همراهی را برای احیا کامل و شکوفایی بیمارستان امام خمینی(ره) معطوف می کنیم

مجتبی عبداللهی در بازدید از روند ارائه خدمات بیمارستان امام خمینی اظهار داشت سازمان همیاری ها شهرداری های استان بعنوان سهام دار، حتی اگر نیاز است از حقوق خود چشم پوشی کند باید به روند احیای بیمارستان کمک کند.

مجتبی عبداللهی در بازدید از روند ارائه خدمات بیمارستان امام خمینی(ره) که روز چهارشنبه ۱۴ تیر ماه ۱۴۰۲ در محل این بیمارستان صورت گرفت، با تبریک هفته امامت و ولایت و اعیاد سعید قربان و غدیر خم، افزود: تلاش ها و زحمات صورت گرفته در راستای احیا و ارائه خدمات بیمارستان قابل تقدیر است.
وی ادامه داد: استان البرز در سرانه های درمانی با ضعف جدی مواجه است از این رو برای جبران این کمبود، روند اخذ اعتبارات و مجوزهایی با فرآیند سخت را پیش رو خواهیم داشت.

عبداللهی با بیان اینکه البرز در نسبت تخت بیمارستانی به جمعیت از استان سیستان و بلوچستان ضعیف تر است، گفت: بر این اساس درصدد احیای این بیمارستان بعنوان یک ظرفیت بزرگ برآمدیم و از تعامل بنیاد شهید و امور ایثارگران بهره بردیم. بیمارستان امام خمینی(ره) آماده خدمات رسانی بود بنابراین بجای پروسه زمان گیر ساخت یک بیمارستان جدید، برای احیای بیمارستان و حل مشکلات و موانع آن وارد عمل شدیم.

وی افزود: منافع مردم ارجح است از این رو شرایط موجود و نیاز استان حکم می کند که تا جای ممکن برای راه اندازی بیمارستان همراهی کنیم.
برای حل مسائل در مسیر توسعه بیمارستان و حل موانع قدیمی، همچنان از تمامی اختیارات و هم افزایی دستگاه قضا در استان استفاده می کنیم.

استاندار البرز گفت: به طور قطع استان به این بیمارستان خوشنام در کرج نیاز دارد و باید به بهترین شرایط و ظرفیت کامل در خدمات دهی برسد.
وی افزود: آغاز عملیات اجرایی توسعه بیمارستان با هدف گسترش خدمات به مردم استان در دستور کار است و درصدد هستیم مسیر این امر را تسهیل کنیم.

عبداللهی گفت: سازمان همیاری ها شهرداری های استان بعنوان سهام دار، حتی اگر نیاز است از حقوق خود چشم پوشی کند باید به روند احیای بیمارستان کمک کند. لیستی از مجموعه مسائل و مشکلات احصا شود تا با برنامه ریزی، برای حل آنها اقدام کنیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا