اجتماعیساوجبلاغنظرآباد

افتتاح ۱۳۷ پروژه در شهرستان‌های نظرآباد و ساوجبلاغ

استاندار البرز روز پنجشنبه ۲ شهریور ماه ۱۴۰۲ همزمان با اولین روز از هفته گرامیداشت دولت با حضور در شهرستان‌های نظرآباد و ساوجبلاغ ۱۳۷ پروژه افتتاح کرد.

مجتبی عبداللهی، استاندار البرز در حاشیه افتتاح پروژه‌ها گفت: برای پروژه‌های هفته دولت در استان البرز حدود ۱۱ میلیارد تومان اعتبار صرف شده و برای بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ نفر نیز اشتغال ایجاد می شود.

وی افزود: افتتاح و بهره برداری از ۴۶ پروژه عمرانی اقتصادی و کشاورزی در شهرستان نظرآباد اشتغالزایی برای ۴۶۰ نفر را به همراه دارد.

عبداللهی گفت: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر سه هزار و۲۸۰ میلیارد ریال در شهرستان نظرآباد آماده بهره برداری شد.

وی گفت: ۲ گلخانه، یک مدرسه، مرکز پایش تصویری شهرداری نظرآباد متشکل از ۴۴ دوربین و ۲ واحد تولیدی و صنعتی از جمله پروژه‌هایی بود که در شهرستان نظرآباد مورد بهره‌برداری رسمی قرار گرفتند.

نماینده عالی دولت در استان البرز در حاشیه افتتاح پروژه‌های شهرستان ساوجبلاغ گفت: در این شهرستان ۹۱ پروژه دولتی و خصوصی با اعتباری حدود ۸۷۰ میلیارد تومان و اشتغال برای حدود ۴۰۰ نفر مورد بهره برداری قرار گرفت.

عبداللهی افزود: افتتاح یک مدرسه، آغاز عملیات اجرایی یک پل، بهره برداری از واحد تولید رب و محصولات غذایی گلنوش با حدود هزار میلیارد تومان اعتبار و اشتغال برای ۱۹۰ نفر و… از جمله پروژه‌هایی بود که در شهرستان ساوجبلاغ صورت گرفت.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس رایگان آنلاین