اجتماعی

یک هزار و ۲۰۰ واحد مسکن در قالب نهضت ملی مسکن در البرز مورد بهره‌برداری قرار گرفت

استاندار البرز گفت: علاوه بر این یک هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی، یک هزار و ۵۰۰ واحد نیز در شهر جدید مهستان افتتاح می‌شود و در مجموع در هفته دولت شاهد افتتاح ۲ هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی هستیم.

مجتبی عبداللهی روز یکشنبه ۵ شهریورماه ۱۴۰۲ همزمان با چهارمین روز از هفته گرامیداشت دولت در آیین بهره برداری از یک هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی در استان البرز بصورت ویدئو کنفرانس با رییس‌جمهور در سراسر کشور افزود: مشکلاتی مانند آسانسور و نمای ساختمان با توجه به تحویل واحدهای مسکونی به متقاضیان درتعهد دولت نیست ولی در تلاش برای رفع آنها هستیم.

وی بیان کرد: امروز با حضور رییس جمهوری ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن افتتاح شد که یک هزار و ۲۰۰ واحد مربوط به استان البرز بود.

عبداللهی گفت: علاوه بر این یک هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی، یک هزار و ۵۰۰ واحد نیز در شهر جدید مهستان افتتاح می‌شود و در مجموع در هفته دولت شاهد افتتاح ۲ هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی هستیم.

استاندار البرز با بیان اینکه موضوع مسکن از اهمیت بالایی برخوردار است ادامه داد: تلاش های بسیاری در حوزه بافت‌های فرسوده و بازسازی آنها، بازآفرینی شهری و استفاده از تعاونی‌های مسکن چه شاغل و چه بازنشسته برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در حال انجام است.

وی یادآور شد: بر این اساس با هماهنگی و فراخوان به تعاونی‌های مسکن همراه با استفاده از بخش خصوصی که بسته‌های تشویقی، امتیاز و خدمات ویژه برای آنها پیش‌بینی شده گام‌های بلندی را در ادامه اجرای طرح های نهضت مسکن برخواهیم داشت.

استاندار البرز اضافه کرد: از یک هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی ساخته شده در استان البرز که امروز شاهد افتتاح آن بودیم ۴۷۴ واحد درشهرک ابریشم است.

وی ادامه داد: در تلاش هستیم تا زیرساخت‌های لازم را از جمله درمانگاه، مسجد، مدرسه و هر آنچه که نیاز شهرکهای مسکونی جدید الاحداث است تامین کنیم.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس رایگان آنلاین