اجتماعیساوجبلاغ

عملیات اجرایی ساخت بیمارستان ۱۹۷ تختی هشتگرد آغاز شد

استاندار البرز گفت: عملیات اجرایی ساخت بیمارستان ۱۹۷ تختی رسول اکرم (ص) در هشتگرد آغاز شد.

مجتبی عبداللهی بعد از ظهر شنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت یک بیمارستان ۱۹۷ تختی (رسول اکرم (ص)) در هشتگرد و همچنین افتتاح پروژه‌های مدیریت درمان استان که با حضور موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور در محل سالن اجتماعات تأمین اجتماعی هشتگرد برگزار شد، ضمن تبریک هفته وحدت و ولادت پیامبر اکرم (ص)، افزود: مجموعه خانواده تأمین اجتماعی در استان البرز حائز رتبه‌ها و دستاوردهای بسیار خوبی در این حوزه شده‌اند.

وی ادامه داد: سازمان تأمین اجتماعی با مجموعه‌ای بزرگ، خدمات ویژه ای را در کشور ارائه می‌دهد و در این مسیر فراز و نشیب‌های فراوانی در تأمین اعتبارات و هزینه‌ها دارد.

عبداللهی گفت: دولت بابت خدماتی که می‌گیرد همواره دیونی دارد و برای جبران آن چندین شرکت وابسته به دولت را به تأمین اجتماعی واگذار کرده است.

وی افزود: سرانه‌های بهداشتی و درمانی استان البرز به نسبت جمعیت از استان سیستان و بلوچستان نیز ضعیف‌تر است.

استاندار البرز گفت: در دولت محترم سیزدهم اراده‌ای قوی برای جبران سرانه‌های عقب مانده شکل گرفته و این اهتمام در البرز نیز دوچندان شده چراکه این استان با رشد سالانه بیش از ۱۰۰ هزار نفر بواسطه حضور مهاجران در استان همواره از تأمین زیرساخت‌های متناسب باز مانده است.

وی افزود: انتظار می‌رود که شوراها و شهرداری‌ها در راستای ارتقا سرانه‌های بهداشتی و درمانی نسبت به اعطای پروانه ساخت رایگان اقدام کنند.

عبداللهی گفت: همه باید در کنار هم قرار بگیریم تا به مردم بهترین خدمات را ارائه دهیم.

وی افزود: مورد انتظار است که پروژه بیمارستان هشتگرد در کمتر از ۳ سال آماده بهره برداری شود تا مردم هر چه سریع‌تر از خدمات بهداشتی و درمانی آن برخوردار شوند.

در پایان نیز به پیشنهاد استاندار البرز این بیمارستان مزین به نام رسول اکرم (ص) شد.

منبع: مهر

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا