اجتماعیکرج

پویش نجات قطره‌ها توسط کودکان دبستانی در اسلام آباد برگزار شد

پویش نجات قطره ها با محوریت فرهنگسازی برای مصرف صحیح آب شکل گرفته است و تا امروز به دلیل استقبال شهروندان بارها تکرار شده است.

cبیست و دومین پویش نجات قطره ها روز دوشنبه 18 مهر ماه 1402 در دبستان حضرت خدیجه برگزار شد و کودکان دانش آموز پس از شرکت در یک کارگاه کوتاه دوستانه همراه با گپ و گفت در خصوص صرفه جویی در مصرف آب، به نقاشی دیواری در حیاط مدرسه پرداختند.
مدیر دبستان حضرت خدیجه می گوید: «این مدرسه که در ناحیه یک کرج و در منطقه ای کم برخوردار واقع شده است، 370 دانش آموز را تحت پوشش دارد.»


اعظم کیانی ضمن تشکر از تیم پویش نجات قطره ها می گوید: «ما در این دبستان سعی در انجام فعالیت های فوق برنامه فرهنگی و هنری داریم و شرکت در پویش نجات قطره ها با هدف فرهنگسازی مصرف آب در راستای این دغدغه انجام شد.»
او در ادامه به این موضوع اشاره کرد که این دبستان که در سال 1354 احداث شده، مشکلاتی مثل فرسوده بودن سرویس بهداشتی و آبخوری، درهای کلاس و کمبود تجهیزات و امکانات دارد که نیازمند یاری خیرین استان البرز است تا بچه های این مدرسه هم بتوانند مانند سایر مدارس شهر، در فضایی استاندارد و مناسب به آموختن علم و دانش مشغول شوند.
مدیر دبستان حضرت خدیجه در پایان اعلام آمادگی می کند که فضای مدرسه و ظرفیت دانش آموزی برای موارد مربوط به فرهنگسازی به خصوص در حوزه های محیط زیست قابل استفاده است.
پویش نجات قطره‌ها با هدف فرهنگسازی صرفه‌جویی در مصرف آب برای کودکان و نوجوانان در قالب نقاشی دیواری و تشکیل کارگاه آموزشی به همت پایگاه خبری هزار و یک شهر، شرکت آب منطقه‌ای استان البرز و حمایت مالی شرکت رنگسازی نیپون برگزار می‌شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا