دسته‌بندی نشده

264 پروژه در شهرستان چهارباغ البرز به بهره برداری می رسد


به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، داوود جعفری در جلسه شورای اداری شهرستان چهارباغ که نخستین روز از دهه مبارک فجر برگزار شد، با اشاره به اینکه چهارباغ دارای 114 شهید والامقام است، گفت: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری و با همدلی، شاهد توسعه شهرستان در حوزه‌های مختلف هستیم و در دهه فجر امسال 264 پروژه افتتاح شده و به بهره‌برداری است.

فرماندار چهارباغ با اشاره به اینکه 870 میلیارد تومان اعتبار این پروژه‌ها بوده است، افزود: دهه فجر فرصت خوبی است که مسئولان نظام و مسئولان دولتی در راستای جهاد تبیین هر چه در چنته دارند، نمایان کنند.

جعفری عنوان کرد: در بخش دولتی 212 پروژه و در بخش خصوصی 52 پروژه به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی همچنین با اشاره به برگزاری ستاد انتخاباتی برای انتخاباتِ پیش رو گفت: در روزهای منتهی به انتخابات در مدارس حضور پررنگ خواهیم داشت و با دانش‌آموزان رودر رو‌ صحبت و تبادل نظر خواهیم کرد.

در این جلسه علی حدادی؛ نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به اینکه خانواده شهدا چشم و چراغ این کشور هستند و طبق گفته سردار دلها؛ حاج قاسم سلیمانی، جمهوری اسلامی حرم است، افزود: در راستای حفظ نظام و ایجاد تمدن نوین اسلامی که گام دوم انقلاب است باید پرتلاش قدم برداریم.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران اسلامی با حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات 11 اسفند ماه، مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب اسلامی خواهند کوبید و برگ زرین و افتخار دیگری برای مردم عزیز و فهیم ایران اسلامی ثبت خواهد شد.

وی ادامه داد: استکبار جهانی دیگر دبدبه و کبکبه گذشته را ندارد و ما گوش به فرمان ولی مسلمین هستیم و با مشارکت حداکثری در انتخابات مشت محکمی بر دهان مستکبران و جنایتکاران خواهیم کوبید.

حدادی در ارتباط با مصوبه پسماند حلقه‌دره شهرستان چهارباغ که مصوب و ابلاغ شد، ولی انجام نشد، گفت: باید این موضوع حل و اجرایی وپیگیری‌های آن انجام شود، زیرا عقب‌ماندگی ما در سرانه بهداشت و درمان، آموزش و ورزش بسیار کم است و باید این شهرستان بتواند اعتبارات لازم را جذب کند.

وی یادآور شد: در برنامه پنجم طبق مصوبه جدید مجلس 33 هزار شرکت در سطح کشور حذف می‌شود که سبب از بین رفتن واسطه‌گری‌ها و انگیزه و‌ بهره‌وری در تکریم ارباب رجوع می‌شود.

 

انتهای پیام/

 

 منبع

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا